Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Other
it: Altro

en: medium
it: medio

en: small
it: piccola

en: large
it: grande

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie
