Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Other
ja: その他

en: medium
ja: 普通

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ
