Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Other
lt: Kiti

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės
