Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Other
no: Annet

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner
