Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Other
oc: Autre

en: small
oc: pichon

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
