Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Other
pt: Outros

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequeno

en: large
pt: grande

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias
