Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Other
pt: Outro

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequena

en: large
pt: grande

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários
