Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Other
ru: Другое

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки
