Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Other
sk: Ostatné

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty
