Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Other
sv: Övriga

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar
