Foundation Starter (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Other
uk: Інше

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки
