Fox drush console (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: ID
th: ไอดี

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Query
th: สอบถาม
