Fox drush console (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
