Fox drush console (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Example
lv: Piemērs

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Query
lv: Vaicājums

en: Bundles
lv: Komplekti
