Fox drush console (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Deleted
sl: Izbrisano
