Fox drush console (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
