Fox drush console (1.1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Fields
it: Campi

en: Example
it: Esempio

en: Deleted
it: Eliminato

en: Bundles
it: Bundle
