Fox drush console (1.1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: Example
gl: Exemplo

en: Deleted
gl: Borrado
