Fox drush console (1.1.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: Example
da: Eksempel

en: Found
da: Fundet

en: Commands
da: Kommandoer

en: Deleted
da: Slettet

en: IDs
da: IDer
