Fox drush console (1.2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Deleted
kk: Жойылған
