Fox drush console (1.2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Fields
sv: Fält

en: Example
sv: Exempel

en: Found
sv: Hittad

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Bundles
sv: Paket
