Fox drush console (1.3.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Fields
hr: Polja

en: Deleted
hr: Uklonjeno
