Fox drush console (1.3.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Fields
vi: Các trường

en: Example
vi: Ví dụ

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Command
vi: Lệnh
