Fox drush console (1.3.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Deleted
hy: Ջնջված է
