Fox drush console (1.3.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Deleted
mn: Устгагдсан
