Fox drush console (1.3.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Fields
el: Πεδία

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Deleted
el: Διαγραμμένο
