Fox drush console (1.3.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Example
eu: Adibide

en: Deleted
eu: Ezabatua
