Fox drush console (1.3.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: Example
pl: Przykład

en: Found
pl: Znaleziono

en: Commands
pl: Polecenia

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Bundles
pl: Zestawy
