Fox drush console (1.3.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Example
ro: Exemplu

en: Found
ro: Găsite

en: Deleted
ro: Șters

en: Bundles
ro: Tipuri
