Fox drush console (1.3.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Example
uk: Приклад

en: Found
uk: Знайдено

en: Commands
uk: Команди

en: Deleted
uk: Видалено

en: Command
uk: Команда

en: Bundles
uk: Пакети
