Fox drush console (1.3.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Fields
az: Sahələr

en: Deleted
az: Silindi

en: Bundles
az: Paketlər
