Fox drush console (1.3.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Fields
es: Campos

en: Example
es: Ejemplo

en: Found
es: Encontrado

en: Commands
es: Comandos

en: Deleted
es: Eliminado

en: Bundles
es: Paquetes
