Fox drush console (1.3.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Example
hi: उदाहरण

en: Found
hi: मिला

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Bundles
hi: बंडल
