Fox drush console (1.3.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Deleted
km: បាន​លុប
