Fox drush console (1.3.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Deleted
ast: Desaniciáu
