Fox drush console (1.3.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Fields
he: שדות

en: Commands
he: פקודות

en: Deleted
he: נמחק
