Fox drush console (1.3.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Fields
nl: Velden

en: Id
nl: ID

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Found
nl: Gevonden

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Command
nl: Commando

en: Bundles
nl: Bundels
