Fox drush console (1.3.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Fields
be: Палі

en: Deleted
be: Выдалена
