Fox drush console (1.3.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Id
bg: Номер

en: Deleted
bg: Изтрито
