Fox drush console (1.3.5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Bundles
bo: སྡེབ
