Fox drush console (1.3.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Fields
id: Bidang isian

en: Example
id: Contoh

en: Found
id: Ditemukan

en: Deleted
id: Terhapus

en: Bundles
id: Bundel
