Fox drush console (1.3.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Fields
nn: Felt

en: Deleted
nn: Sletta
