Fox drush console (1.3.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Fields
cs: Pole

en: Example
cs: Příklad

en: Commands
cs: Příkazy

en: Deleted
cs: Smazáno
