Fox drush console (1.3.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Fields
is: Svæði
