Fox drush console (1.4.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu
