Fox drush console (1.4.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Fields
ja: フィールド

en: Id
ja: ID

en: Example
ja: 例

en: Found
ja: 検出

en: Commands
ja: コマンド

en: Deleted
ja: 削除済み

en: IDs
ja: ID

en: Command
ja: コマンド

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル
