Fox drush console (1.4.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Deleted
ku: سڕایەوە
