Fox drush console (1.4.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
