Fox drush console (1.4.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: Example
tr: Örnek

en: Found
tr: Bulunan

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
