Fox drush console (1.4.10) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Fields
ar: الحقول

en: Example
ar: مثال

en: Found
ar: عثر عليه

en: Bundles
ar: حزم

en: Bundle
ar: الحزمة
